



Характеристики
Екосумка для покупок спанбонд чорна
· Тканина : Спанбонд
· Розмір : 32х49х25 см (ширина х висота х довжина ручок)
· Колір : чорний
· Ціна : указана за 1 ед


Особливості екосумки:
- З нею Ви наочно покажіть іншим, що дбаєте про екологію і Вам не все одно на довкілля, адже лише одна екосумка запобігає потраплянню на звалище тисяч поліетиленових пакетів, які не мають руйнівних властивостей і просто вирізняють токсини
- З купівлею еко сумки Ви назавжди забудете про трати в супермаркетах і магазинах на поліетиленові пакети
Основними характеристиками спанбонду є:
-
екологічність і нетоксичність. Складається зі 100% синтетичних волокон, скріплених без застосування клею, не виділяє небезпечних речовин навіть під впливом високих температур
-
легкість. Навіть найщільніші різновиди мають невелику вагу
-
міцність і зносостійкість. Не гниє й не пліснявіє, не схильний до корозії
-
зберігає міцність як у сухому, так і в мокрому стані
-
проникність. Пропускає повітря й пару, не створює парникового ефекту
-
низька електропровідність. Матеріал не проводить електричний струм, не накопичує статичну електрику
-
здатність утримувати тепло. Є чудовим теплоізолятором
-
стійкість до кислот і лугів
-
стійкість до впливу високих і низьких температур і їхніх перепадів. Не змінює фізичних властивостей за — 55 °C і за додаткового оброблення має термостійкість до 130 °C
-
низький ступінь горючості та займистості
Всі нашивки на нашому сайті :
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Спанбонд |
| Колір | Чорний |
| Висота | 490 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина ручок | 250 мм |
| Ергономічні ручки | Так |
| Стан | Новий |
| Застосування | Одяг |
| Світловідбиваюча | False |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип | Еко сумка |
| Тематика декору, малюнка | Спорт / Футбольний клуб |
- Ціна: 40 ₴


