Дуже дякуємо за відгук ! Будем раді Вам знову Мирного неба, бережіть себе =))
Анна Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дуже дякуємо за відгук ! Будем раді Вам знову Мирного неба, бережіть себе =))
Микола Ц.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Швидко зібрали замовлення. Відразу надіслали номер накладної для відстеження.
Комментарий продавца
Дуже дякуємо за відгук ! Будем раді Вам знову Мирного неба, бережіть себе =))
Марина М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дуже дякуємо за відгук ! Будем раді Вам знову Мирного неба, бережіть себе =))
Анна К.
Очень плохо
Продавець відмітив замовлення виконаним, але це не так, зі мною навіть не звʼязались! Коли я сама подзвонила, щоб мені відправили дані для оплати, мені відповіли, що товару немає в наявності (хоча я обирала саме з наявності) і сказали, що уточнять на складі і зв’яжуться зі мною, а потім додали, що моє замовлення не цікаве для виробництва (замовляла 20шт - мінімальну можливу кількість). Так, це виробництво «не тисячами», як сказав продавець, але треба поважати своїх клієнтів однаково! Або хоча б прямо говорити, що обробити моє замовлення не можете, а не обіцяти і не виконувати, і ще й замість скасування замовлення відмітити його виконаним
Ольга М.
Отлично
Микола К.
Отлично
Магазин супер рекомендую всім👍
Андрей С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
все ок.
Комментарий продавца
Дуже дякуємо за відгук ! Будем раді Вам знову Мирного неба, бережіть себе =))
Дмитрий П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Магазин супер, якість бомба не встигнув замовити вже ттн відправили💪💪 Рекомендую 🌟💪🇺🇦
Комментарий продавца
Дуже дякуємо за відгук ! Будем раді Вам знову Мирного неба, бережіть себе =))
Отзывы о компании Textileonly
Дуже дякуємо за відгук ! Будем раді Вам знову Мирного неба, бережіть себе =))
Дуже дякуємо за відгук ! Будем раді Вам знову Мирного неба, бережіть себе =))
Швидко зібрали замовлення. Відразу надіслали номер накладної для відстеження.
Дуже дякуємо за відгук ! Будем раді Вам знову Мирного неба, бережіть себе =))
Дуже дякуємо за відгук ! Будем раді Вам знову Мирного неба, бережіть себе =))
Продавець відмітив замовлення виконаним, але це не так, зі мною навіть не звʼязались!
Коли я сама подзвонила, щоб мені відправили дані для оплати, мені відповіли, що товару немає в наявності (хоча я обирала саме з наявності) і сказали, що уточнять на складі і зв’яжуться зі мною, а потім додали, що моє замовлення не цікаве для виробництва (замовляла 20шт - мінімальну можливу кількість). Так, це виробництво «не тисячами», як сказав продавець, але треба поважати своїх клієнтів однаково! Або хоча б прямо говорити, що обробити моє замовлення не можете, а не обіцяти і не виконувати, і ще й замість скасування замовлення відмітити його виконаним
Магазин супер рекомендую всім👍
все ок.
Дуже дякуємо за відгук ! Будем раді Вам знову Мирного неба, бережіть себе =))
Магазин супер, якість бомба не встигнув замовити вже ттн відправили💪💪 Рекомендую 🌟💪🇺🇦
Дуже дякуємо за відгук ! Будем раді Вам знову Мирного неба, бережіть себе =))