Відправили не на ту адресу, а на моє зауваження навіть не вибачилися, а прикрилися наслідками війни та побажали, щоб в моєму місті не падали бомби і щоб я нікуди не переїзджала, наче я живу в іншій країні і мене війна обійшла. Побажання двояке, зараз до співпраці не рекомендую.
Владислав М.
Отлично
Дуже гарне ставлення до клієнтів, якість товару на вищому рівні, всім задоволений)
Отзывы о компании Textileonly
Відправили не на ту адресу, а на моє зауваження навіть не вибачилися, а прикрилися наслідками війни та побажали, щоб в моєму місті не падали бомби і щоб я нікуди не переїзджала, наче я живу в іншій країні і мене війна обійшла. Побажання двояке, зараз до співпраці не рекомендую.
Дуже гарне ставлення до клієнтів, якість товару на вищому рівні, всім задоволений)