



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Характеристики
Шипи пластикові пришивні кольори золото 10х9 мм
· Матеріал : пластик
· Основа: пришивна (2 отвори)
· Розмір: 10мм х 9 мм (ширина х висота)
· Колір : золото
· Ціна : указана за 1 шт





Опис
Шипи пластикові пришивні використовуються як у швейній фурнітурі, так і для створення hand made виробів біжутерії, аксесуарів, одягу, взуття, галантереї .
Більше товарів на нашому сайті :
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шипи |
| Колір | Золотистий |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість отворів | 2 |
| Форма отвору | Кругла |
| Особливість матеріалу | Непрозорий |
| Форма в розрізі | Тригранна |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Діаметр | 9 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Висота | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Конус |
| Застосування | Для рукоділля . |
| Покриття | Немає |
- Ціна: 1,66 ₴

