




Карабін фаст черепаха посилений колір чорний 25 мм
Характеристики:
· Склад : Карабін фастекс черепаха ( посилений )
· Розміри : 35х56х14 мм ( ширина х довжина х товщина ) Розмір вставки тасьми - 25 мм
· Колір : чорний
· Виробник : Китай
· Ціна : вказана за 1 шт Упаковка 1000 шт 90 $ )
· Розмірна лінійка : у наявності завжди є розміри даного виду фаста з зазначеними розмірами : 15 мм , 20 мм , 25 мм , 30 мм , 40 мм , 50 мм . Ознайомитись з асортиментом даних фастів можна на нашому САЙТІ
Застосування:
Карабін Фастекс ( фаст ) -складається з двох частин, що кріпляться до кінців строп або ременів. Перша має три зубці, від чого походить прізвисько фастекса «тризуб». Ці зубці вставляються в другу, гніздову частину фастекса. Навантаження на розтяг несуть два бічних зубці, а середній, направляючий зубець, служить для жорсткості конструкції.
Дві частини кріпляться до полотна стропа з допомогою петель-фіксаторів і простих петель. Петля-фіксатор жорстко фіксує полотно в стані натягу.
Скріплення частин відбувається автоматично при їх з'єднанні і замиканні. Роз'єднання здійснюється ручним затисненням бічних зубців.
Застібки типу " фастекс широко застосовуються в туристичному спорядженні, в конструкції рюкзаків , наметів , браслетів Дозволяють з легкістю пристібати і відстібати різні знімні елементи. У рюкзаків це може бути клапан, поясний ремінь, стяжки. Біля наметів фастексами іноді внутрішній намет кріпиться до тенту.




Вся фурнітура на нашому сайті :
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Застосування | Для сумок |
| Колір | Чорний |
| Вид | Фастекс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 35 мм |
| Довжина | 56 мм |
| Розмір | |
| Розмір під вставку мм | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | 500 |
- Ціна: 12,82 ₴


