Відправили не на ту адресу, а на моє зауваження навіть не вибачилися, а прикрилися наслідками війни та побажали, щоб в моєму місті не падали бомби і щоб я нікуди не переїзджала, наче я живу в іншій країні і мене війна обійшла. Побажання двояке, зараз до співпраці не рекомендую.
Владислав М.
Відмінно
Дуже гарне ставлення до клієнтів, якість товару на вищому рівні, всім задоволений)
Відгуки про компанію Textileonly
Відправили не на ту адресу, а на моє зауваження навіть не вибачилися, а прикрилися наслідками війни та побажали, щоб в моєму місті не падали бомби і щоб я нікуди не переїзджала, наче я живу в іншій країні і мене війна обійшла. Побажання двояке, зараз до співпраці не рекомендую.
Дуже гарне ставлення до клієнтів, якість товару на вищому рівні, всім задоволений)